Sep 152014
 
fotka

Hoci vrtochy počasia ustáli, dlhotrvajúci dážď si vypýtal svoju daň, okrem Palárikova sa dnes nebude dať hrať III. liga ani vo Veľkých Ludinciach a Vrakuni, kde hrá svoje domáce zápasy Dunajská Streda B.


Aktuálne informácie poskytol člen Športovo-technickej komisie Západoslovenského futbalového zväzu Jaroslav Hromník, ktorý má na starosti III. ligu. “Vzhľadom na pretrvávajúce daždivé počasie aj v noci zo soboty na nedeľu, tiež dnes dopoludnia v niektorých lokalitách a aj v náväznosti na telefonickú komunikáciu s kompetentnými funkcionármi klubov, ktorí svoje argumenty o nespôsobilej hracej plochy podložili aj fotodokumentáciou, sme dospeli k rozhodnutiu odložiť ďalšie dve dnešné stretnutia III. ligy. Ide o zápasy Dunajská Streda B – Topoľčany a Veľké Ludince – Trnava C. Spolu so stretnutím Palárikovo – Vrbové sa tak z dnešného vloženého 17. kola III. ligy nebudú hrať tri stretnutia.

Program 17. kola III. ligy Západ – pondelok 15. septembra o 16.00 h

Veľký Meder – Piešťany (Kozolka – Hagara Hodoško – Nagy)
Borčice – Nové Zámky (Košťál – Kalčík Krivošík M. – Medovič)
Neded – Vráble (Ilon – Zemko Birkus K. – Kyselica)
Nemšová – Komárno (Gádoši A. – Štrbo, Juhás – Panák)
Lednické Rovne – Púchov (Drobec – Klabník, Šamaj – Chalmoviansky)
Gabčíkovo – Levice (Španka – Halíček, Grolmus – Bachratý)

Na titulnej snímke je pohľad na stav hracej plochy dnes dopoludnia vo Vrakuni, kde hráva svoje domáce zápasy Dunajská Streda B.