Dec 232014
 
Vianoce

Pri príležitosti najkrajších sviatkov v roku si navzájom vinšujeme šťastie, zdravie a pohodu – do každej rodiny, do každej dediny aj mestečka či mesta.


Vianočné sviatky nám všetkým ponúkajú priestor na aspoň malé zastavenie sa v tejto uponáhľanej dobe aj vydýchnutie. Spomaľme i my, aby sme sa vedeli spolu potešiť nielen počas sviatkov, ale aj vo všedný deň. Slávnostné okamihy, akých nie je v roku veľa, bývajú dôvodom aj na obzretie sa a poďakovanie, to naše za úspešnú spoluprácu patrí všetkým partnerom Západoslovenského futbalového zväzu, tiež funkcionárom na klubovej úrovni aj v odborných komisiách, ďalej hráčom, trénerom, sponzorom, rozhodcom a delegátom, a opomenúť určite nemôžeme ani tých, pre ktorých sa futbal hrá – našich fanúšikov. V neposlednom rade ďakujeme za spoluprácu ako Slovenskému futbalovému zväzu, tak partnerom na úrovni regionálnych zväzov a v neposlednom rade tiež všetkým oblastným futbalovým zväzom.
Všetkým Vám prajeme šťastie, zdravie, hojné božské požehnanie, užite si najkrajšie sviatky v roku tak, ako ste si ich vysnívali.

Odfúknite snehovú vločku z dlane a prajte si niečo nevídané,
veď dnes je ten kúzelný čas, keď šťastie a pohoda vládne v nás.
Krásne vianočné sviatky, plné šťastia a pohody želám do každej rodiny.

Mgr. Ladislav Gádoši,
predseda Západoslovenského futbalového zväzu