Jan 092015
 
zsfz_plagat

V sobotu 10. januára Mestská športová hala v Trnave opäť ožije. Ako je už vo zvyku, zimnú prestávku v oblasti vyplní halový turnaj O pohár predsedu ObFZ Trnava, ktorý napíše už svoju 14. kapitolu.


Aj tento ročník bude svojim spôsobom jedinečný, keďže po prvýkrát v histórii sa turnaja zúčastní 9 tímov. Miestenku na turnaji si vybojovali jednotliví víťazi oblastných súťaží doplnení o tímy z druhého miesta súťaže Mevasport OM resp. oblastných súťaží SWAN a ADRENALIN. Osmičku zúčastnených doplní víťaz posledných dvoch ročníkov Výber ObFZ Trnava.
Spolupráca na organizovaní turnaja medzi ObFZ Trnava a marketingovým partnerom MediaProSports opäť sľubuje pestrý aatraktívny program, nielen pre štartujúce tímy, ale i pre prítomných divákov. Tí sa môžu tešiť na špeciálnu súťaž vďaka dlhoročnému partnerovi SWANpod názvom SWANFORMER FAN SHOT, v ktorej budú diváci súťažiť o najrýchlejšiu strelu. Lákadlom pre lokálnych patriotov bude azda aj autogramiáda futbalistov trnavského Spartaka. Prestávku po semifinálových zápasoch vyplní ocenenie mladých reprezentantov ObFZ Trnava, ktorí triumfovali na turnaji O pohár predsedu ZsFZ. Následne bude prebiehať zlosovanie výherných vstupeniek, ktoré budú v cene vstupu, a to vo výške 1 eura. Ocenené bude nielen víťazné mužstvo, ale i hráči, ktorí budú zvolení do GIVOVA ALL-STAR turnaja.
Tí, ktorí nebudú môcť prísť povzbudiť svoj tím osobne, budú mať možnosť sledovať dianie na turnaji prostredníctvom online reportu či rôzneho multimediálneho obsahu, ktorý sa objaví na oficiálnej Facebook stránke zväzu (www.fb.com/ObFZTrnava). Vyvrcholenie turnaja v podobe finálového súboja a zápasu o tretie miesto bude aj tentokrát streamované naživo.
Pre viaceré tímy to bude premiéra na tomto tradičnom spríjemnení zimnej prestávky, čo pridáva ešte viac na atraktivite podujatia. Pripravujú sa aj priaznivci jednotlivých zúčastnených tímov, ktorí hlásia podporu svojich miláčikov. Bude Výber ObFZ Trnava triumfovať aj po tretíkrát v rade alebo spoznáme nového víťaza? Kto ovládne turnaj v hľadisku? Odpovede aj na tieto otázky sa dozvieme už v sobotu, 10. januára 2015. Príďte aj vy aspoločne oslávme futbal v regióne, pretože nie je to len o hráčoch, ale aj o fanúšikoch.
Sledujte nás online na facebook udalosti turnaja (https://www.facebook.com/events/698962483556613) a nenechajte si ujsť všetky dôležité informácie.

Promo video: https://www.youtube.com/watch?v=xJLDoPE2og4&list=UUdJaPeVJyogaHKV_nHpp_1w