Jan 122015
 
holiday_inn

Plesová sezóna je v plnom prúde, prípravy na dvadsiatytretí ročník začína rozbiehať aj Západoslovenský futbalový zväz.


Futbalová spoločnosť vymení futbalové dresy za smokingy, v najfutbalovejšom meste na Slovensku sa opäť po roku uskutoční už 23. ročník Reprezentačného plesu Západoslovenského futbalového zväzu. “Premiéra spred roka v Trnave dopadla na jednotku, latka je nastavená vysoko. Myslím, že je dôležité, aby sme sa dokázali stretnúť mimo ihrísk na jednom mieste kluboví aj zväzoví funkcionári, tréneri, hráči, rozhodcovia či delegáti. Ples má skvelú históriu, 22 ročníkov je najlepším merítkom spokojnosti, určite sa máme na čo tešiť aj teraz,” uviedol predseda Západoslovenského futbalového zväzu Ladislav Gádoši.
Programom futbalovej slávnosti sa v jednom zo svojich bodov bude zaoberať na svojom najbližšom zasadnutí aj Výkonný výbor Západoslovenského futbalového zväzu, ktorý sa uskutoční v utorok 13. januára v Solčanoch. “Čaká nás náročný program, v ktorom je osemnásť bodov, schvaľovať sa budú jesenné tabuľky, vyhodnotiť treba riadnu konferenciu, predseda ŠTK prednesie informáciu z pracovného stretnutia s klubmi II. ligy, rovnako zaujímavá bude správa predsedu Matričnej komisie Slovenského futbalového zväzu o príprave nového Registračného a prestupového poriadku, no a zaoberať sa budeme aj prípravou plesu,” prezentoval Ladislav Gádoši časť utorkového programu Výkonného výboru Západoslovenského futbalového zväzu.
Ešte dodajme termín 23. Reprezentačného plesu Západoslovenského futbalového zväzu, ktorý sa uskutoční v piatok 30. januára v Hoteli Holiday Inn v Trnave. Záujemcovia o vstupenky na ples sa môžu kontaktovať na sekretariáte ZsFZ u pani Šódelovej.

Na titulnej snímke je pohľad na Hotel Holiday Inn v Trnave, ktorý bude dejiskom 23. ročníka Reprezentačného plesu Západoslovenského futbalového zväzu.