Apr 022015
 
strpkova

Prvoaprílové zasadnutie Disciplinárnej komisie Západoslovenského futbalového zväzu sa nieslo v slávnostnej atmosfére, jej zapisovateľka Zuzana Valentová slávila okrúhliny.


Keby nebol 1. apríl, poviete si, že si robí srandu. Hádali by ste jej o desať rokov menej… Zuzka patrí medzi ozdoby komisie, ktorá je postrachom pre futbalistov aj funcionárske štáby. Tento moment vníma pozitívne aj šéf disciplinárky Miroslav Vlk. “Pomôžem si citátom Jána Smreka, ktorý napísal, že “Žena a kvet, alebo kvet a žena, to je tak jedno, že si nevyberieš, tak splývajú ich mená…”. Presne to sedí na Zuzanu, aj vypäté situácie treba riešiť s nadhľadom či úsmevom, v spoločnosti dámy získava každá diskusia na úrovni. Aj z toho pohľadu je Zuzka pre našu prácu obrovským prínosom. Samozrejme, vysoko si ju vážim pre jej odborné kvality, zodpovednosť aj pracovitosť. Za všetky superlatívy hovorí najlepšie skutočnosť, že Zuzka si vždy vedela zariadiť svoje povinnosti tak, aby medzi nás mohla prísť aj teraz, keď si užíva materské povinnosti. Náhradu za ňu si ani nevieme predstaviť,” hovorí na adresu oslávenkyne predseda Disciplinárnej komisie Západoslovenského futbalového zväzu Miroslav Vlk. Zo Šale, kde je Zuzka doma, to má do Nitry na skok, v Dome futbalu jej zvykne robiť spoločnosť aj dcérka Vikória. Trojmesačná slečna býva počas mamičkinho zasadnutia disciplinárky v opatere tatka alebo starých rodičov. Zuzana Valentová je na nominačnej listine rozhodcov UEFA, na zelené trávniky sa chce vrátiť v budúcej sezóne. Vylúčené ale nie je, že malú rozcvičku absolvuje už počas jarnej časti v niektorom zo zápasov v súťažiach riadených Oblastným futbalovým zväzom v Nitre.
Zuzana Valentová oslávila narodeniny 27. marca, k jubileu jej vinšovali členovia Disciplinárnej komisie kyticou tulipánov aj symbolickým darčekom.

Na titulnej snímke zo stredajšieho zasadnutia Disciplinárnej komisie je oslávenkyňa Zuzana Valentová v spoločnosti šéfa disciplinárky Miroslava Vlka.