Sep 242012
 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V Zlatých Moravciach si pripomenuli pamiatku prvého trénera v histórii klubu FC ViOn Jána Gálika už jubilejným desiatym ročníkom futbalového stretnutia starých pánov. Memoriál Jána Gálika postavil tentoraz proti sebe mužstvá Starí páni Machulince – FC ViOn “95″, zápas sa skončil výsledkom 1:4, keď góly strieľali M. Čulík za Machulince a v drese víťazov sa postupne presadili P. Králik, V. Ondrejka, P. Ribarič a Š. Šabo. V desaťročnej histórii spomienkového futbalu vedie ViOn nad Machulincami v pomere 6:4. Futbalisti si na cintoríne v Machulinciach uctili pamiatky zosnulých položením kytice na hroby Janka Gálika, Kolomana Herdu a Michala Kováča.

Na snímke je mužstvo Starých pánov FC ViOn “95″. V hornom rade stoja zľava P. Ribarič, Š. Šabo, J. Horniak, J. Gálik, Ma. Gálik, J. Kocian, V. Mavler, V. Ondrejka, rozhodca V. Ondrejmiška, v dolnom rade zľava Mi. Gálik, P. Gálik, P. Kasan, P. Králik, Ľ. Štucika, vpredu P. Drgoňa.

VLADIMÍR ČERVENÝ

Máte aj vy tip na článok, chcete spropagovať vlastný klub, dobrú prácu s mládežou alebo zaslúžilého hráča? Dajte nám vedieť na e-mail: zsfznitra@gmail.com, na webe Západoslovenského futbalového zväzu vám radi dáme priestor.