Okt 142012
 
ruza

Športový klub Nová Dedina adresoval na Západoslovenský futbalový zväz otvorený list, v ktorom jeho predseda Peter Titurus vyjadril poďakovanie funkcionárom Obecného športovému klubu Svätý Peter za prístup aj riešenie situácie, ktorá vznikla po zranení ich hráča. List s milým obsahom ponúkame v plnom znení.

Poďakovanie
23. septembra 2012 v priebehu majstrovského futbalového zápasu dorastu medzi mužstvami Svätý Peter a Nová Dedina došlo k nezavinenému zraneniu jedného z našich hráčov.
Športový klub Nová Dedina touto cestou vyjadruje úprimné poďakovanie za humánny a spoločensky zodpovedný postoj vedúceho mužstva dorastu vo Svätom Petry pánovi Zsoltovi Dékanymu.
Ďakujeme za nezištnú pomoc, ktorú ochotne poskytol odvozom nášho vážne zraneného hráča na ošetrenie do nemocnice v Komárne. Zároveň sa chceme poďakovať vedeniu futbalového klubu za poskytnuté občerstvenie pre všetkých hráčov a funkcionárov nášho dorasteneckého mužstva po skončení zápasu počas doby čakania na návrat zraneného hráča z nemocnice.
Vážime si ochotu, ľudský prístup a pomoc, ktorú nám poskytli.

S vďakou a úctou
Peter Titurus, predseda ŠK Nová Dedina

Na vedomie: ZsFZ, Obec Svätý Peter

Máte aj vy tip na článok, chcete spropagovať vlastný klub, dobrú prácu s mládežou alebo zaslúžilého hráča? Dajte nám vedieť na e-mail: marketing@zsfz.sk, na webe Západoslovenského futbalového zväzu vám radi dáme priestor.