Nov 142012
 

Zoznam prijatých prihlášok na predĺženie licencie  B:

Ktoré sa koná dňa 17. novembra 2012 v Nitre

  1. Begáň Kamil – P. Bystrica
  2. Blaško Rudolf – Šaľa
  3. Bognár Peter – Komárno
  4. Golier Andrej – Považská Bystrica
  5. Gubov Miroslav – Zlaté Moravce
  6. Helész František -Štúrovo
  7. Hodás Štefan – Prievidza
  8. Chovanec Jozef – Nové Zámky
  9. Chrenko Ján – Šaľa
  10. Janák Tibor – Senica
  11. Kňaze Marián – Nemčice
  12. Koníček Libor – Majava
  13. Kostoláni Marek – Nitra
  14. Kozolka Tomáš – Volkovce
  15. Královič Juraj – Smolenice
  16. Lepóni Viliam – Tekovské Lužany
  17. Lonc Peter – Dubnica
  18. Martinka Dušan – Topoľčany
  19. Michalička Marek – Prievidza
  20. Miroslav Hájiček – Trnava
  21. Néma Marián – Kanianka
  22. Pál Tomáš – Šaľa
  23. Paulovič Marián – Jalšové
  24. Porubský Jozef – Šaľa
  25. Procházka Jozef – Nové Zámky
  26. Raninec Dušan – Považská Bystrica
  27. Szabó Dušan – Levice
  28. Šanta Peter – D. Streda
  29. Ševčík Marián – Nitra
  30. Španka Daniel – Senica
  31. Tóth Michal – Domadice
  32. Tvrdoň Marián – Nitra
  33. Uhrín Ján – D. Lužná
  34. Urge Jozef – Vráble
  35. Uškovič Dušan – Prievidza
  36. Valláš Marián – Lubina
  37. Vida Andrej – Práznovce
  38. Viola Vladimír – Nitra
  39. Vittek Marek – Bánov
  40. Vrábel Peter – Pobedím

 

       TRÉNERI “A”LICENCIE     

  1. Čikas Július – Prievidza
  2. Ďuriš Anton – Dubnica
  3. Gajdoščík Ján – Michalovce
  4. Grajciar Anton – D. Streda
  5. Grznár Boris – N.Mesto nad Váhom
  6. Gyurenka István – Komárno
  7. Halás Michal – Šurany
  8. Holej Milan – Strážske
  9. Horáček Ervín – Šaľa
  10. Horvát Ivan – Zlaté Moravce
  11. Ibolya Ľudovít – Komárno
  12. Jančovič Peter . V. Ripňany – Behynce
  13. Jozef Kútny – Považská Bystrica
  14. Kopčan Marián – Trnava
  15. Lazár Juraj – D. Streda
  16. Martončík Roman – Košice
  17. Pavlovčík Ján – Trnava
  18. Potúček Štefan – Myjava
  19. Sabo Roman – Močenok
  20. Sokoli Branislav – Bohdanovce
  21. Spurný Milan – Nemšová
  22. Súkeník Igor – Trnava
  23. Sutto Marián – Čechynce
  24. Szegény Marek – Levice
  25. Šmelko Ondrej – ???
  26. Tót Michal – Komárno
  27. Višňovský Alfonz – Nitra

III./C

 

  1. Bognár Peter – Komárno
  2. Filipko Miroslav – B. Bystrica
  3. Lauko Ivan – Nitra
  4. Mlynek Miroslav – Nitra
  5. Svorad Stanislav – Nitra
  6. Šanta Peter – D. Streda
  7. Vrábel Peter – Pobedím