Nov 262012
 
obfzds

Kvalifikácia žiackych výberov z Trnavského kraja o postup na turnaj o Pohár predsedu Západoslovenského futbalového zväzu sa hrala v piatok 23. novembra v Trnave.
O dve postupové miesta súperili v Trnave štyri výbery hráčov narodených po 1. 1. 1999 – ObFZ Trnava, ObFZ Senica, ObFZ Galanta a ObFZ Dunajská Streda. Na sobotňajší finálový turnaj do Nitry sa kvalifikovali dve najlepšie družstvá – ObFZ Dunajská Streda a ObFZ Trnava. Chlapci zo Žitného ostrova si prvenstvo vybojovali bez straty kvetinky, keď v Trnave vyhrali všetkých šesť zápasov zo ziskom 18 bodov.


Konečné poradie: 1. ObFZ Dunajská Streda 18 b, 2. ObFZ Trnava 9 b, 3. ObFZ Senica 9 b, 4. ObFZ Galanta 0 b. O umiestnení na 2. a 3. mieste rozhodlo skóre zo vzájomných zápasov.

Výsledky víťazného ObFZ Dunajská Streda
ObFZ Dunajská Streda – ObFZ Galanta 3:1 a 4:2, ObFZ Dunajská Streda – ObFZ Senica 6:2 a 2:1, ObFZ Dunajská Streda – ObFZ Trnava 3:2 a 4:1.

Zostava víťazného výberu ObFZ Dunajská Streda: Hegedűs Balázs, Bertalan Bence (Baka), Krázel Richard, Takács Kornel, Puzsér Adrián (Gabčíkovo), Szabó András (Topolníky), Simon Dávid, Círia Csaba, Krolik Zoltán (Okoč), Brezovszký Peter (Lehnice), Bíró Viktor, Fehér Tamás, Hegyi Dominik, Fehér András (Malé Dvorníky), Lavu Patrik (Velké Dvorníky), Vlk Rajmund, Wiedermann Karol (Dolný Stál), Ivan Dominik (Orechová Potôň), Érsek Zsolt (Velké Blahovo), Soóki Tamás, Takács Máté (Ohrady).

Na snímke víťaz kvalifikácie o postup na turnaj o Pohár predsedu ZsFZ z Trnavského kraja – Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda.