Dec 022012
 
drak


Tréner Výberu Západoslovenského futbalového zväzu Anton Dragúň zverejnil širšiu nomináciu na Vianočný turnaj MY novín o Pohár primátora Nitry.
V Mestskej športovej hale v Nitre bude v sobotu 15. decembra súperiť desať tímov, rozdelených do dvoch skupín. Výber Západoslovenského futbalového zväzu narazí v skupine A na účastníka Corgoň ligy FC Nitra, druholigový Slovan Duslo Šaľa, treťoligový Spartak Vráble a Výber Oblastného futbalového zväzu v Nitre. Skupina B je zložená z tímov FC ViOn Zlaté Moravce, Incar Revco tím, ŠKF Sereď, FC Nitra B a ČFK Nitra. V základných skupinách sa hrá systémom každý s každým, najlepšie štyri mužstvá z každej skupiny postupujú do štvrťfinále, od ktorého sa už pokračuje vyraďovacím k.o. systémom až do finále.
Širšia nominácia Výberu Západoslovenského futbalového zväzu: Rudolf Škrobák, Mário Král, Michal Tomáš, Juraj Mráz (Považská Bystrica), Marek Tomana (Lednické Rovne), Patrik Hyben (Prečín), Stanislav Holíč, Miloš Juhász, Emil Ivanič, Juraj Horváth, Miroslav Krajčovič (Šúrovce), Milan Horný, Ľubomír Heteš, Vladimír Šimo (Jaslovské Bohunice), Martin Kočiš, Elvis Sukisa Mashike (Galanta), Roman Žembera, Jozef Jelšic (Palárikovo). Tréner Anton Dragúň, metodik Rudolf Hanák.
Výber ZsFZ sa na prípravnom zraze stretne v sobotu 8. decembra, po ktorom Antom Dragúň predstaví užšiu nomináciu pre Vianočný turnaj MY novín o Pohár primátora Nitry.

Na snímke je tréner Výberu Západoslovenského futbalového zväzu Anton Dragúň.