Dec 162012
 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Reprezentačný ples Západoslovenského futbalového zväzu už pozná svoj termín, uskutoční sa v sobotu 26. januára so začiatkom o 19.00 h v Hoteli ViOn v Zlatých Moravciach.
Dvadsiatyprvý ročník tradičného plesu spestrí svojou účasťou známa slovenská popová speváčka Jana Kirschner, ktorá bola v roku 1996 finalistkou súťaže Miss Slovensko. Prvá dáma slovenského popu si popularitu získala albumom V cudzom meste, za ktorý jej boli udelené ceny Hudobnej akadémie v dvoch kategóriách: Umelec roka a Album roka. V roku 1999 vyhrala v ankete Zlatý slávik v kategórii Speváčka roka a v tom istom roku bola denníkom Pravda zaradená medzi 10 osobností roka. Jana Kirschner svojou prítomnosťou na domácej hudobnej scéne zaplnila medzeru po absencii sólových speváčok od čias Mariky Gombitovej.
Na reprezentačný ples Západoslovenského futbalového zväzu v Zlatých Moravciach sú pozvaní hráči, tréneri aj funkcionári ako kluboví, tak aj tí zväzoví z najväčšieho futbalového regiónu na Slovensku. Po skúsenostiach z minulého ročníka, kedy boli vstupenky vypredané už v predstihu, doporučujeme ich rezerváciu spolu so zabezpečením ubytovania priamo v Hoteli ViOn čím skôr na sekretariáte ZsFZ u Ivana Hádeka na tel.: 037/65 23 402.