Apr 252013
 
20130423 SR17 Ladislav Pecko koláž (SFZ)

Športovo-technická komisia Západoslovenského futbalového zväzu pozýva všetkých priaznivcov futbalu a ich rodinných príslušníkov, priateľov a fanúšikov na stretnutia ME 17–ročných.
Športovo-technická komisia Západoslovenského futbalového zväzu vychádza v ústrety všetkým futbalovým klubom a všetkým priaznivcom futbalu, aby mohli zhliadnuť stretnutia Majstrovstvá Európy 17-ročných, ktoré budú hrané v poobedňajších hodinách 8. mája 2013 (Slovensko – Švajčiarsko o 18.00 hodine v Žiline, Rakúsko – Švédsko o 16.00 hodine v Dubnici nad Váhom, Rusko – Chorvátsko o 14.00 hodine v Zlatých Moravciach, Ukrajina – Taliansko o 18.00 hodine v Nitre). Z tohto dôvodu nariaďuje stretnutia odložené na 8. mája 2013 odohrať nasledovne:

MR-Z dospelí – 20. kolo
Nová Ves n/Váhom – Veľké Ludince o 10.00 hodine
Domaniža – Jaslovské Bohunice o 10.00 hodine
Topoľníky – Bánovce n/B o 10.00 hodine
Lednicke Rovne – Beluša o 10.00 hodine
Palárikovo – Neded o 10.00 hodine

MR-Z SD a MD – 20. kolo
Piešťany – ČFK Nitra o 10.00 a 12.30 hodine
Bánovce n/B – Galanta o 10.00 a 12.30 hodine
Jaslovské Bohunice – Šaľa o 10.00 a 12.30 hodine
VIOn Zlaté Moravce B – Dunajská Streda “B” o 10.00 a 12.30 hodine
Komárno – Štk 1914 Šamorín o 10.00 a 12.30 hodine

IV. liga SZ dospelí – 20. kolo
Horné Obdokovce – Častkovce o 10.00 hodine
Nová Dubnica – Trenčianske Stankovce o 10.00 hodine
Lehota p/Vtáčnikom – Kanianka o 10.00 hodine
Nitrianske Pravno – Prečín o 10.00 hodine
Bošany – Partizánske o 10.00 hodine

IV. liga SZ dorast – 20. kolo
Považská Bystrica – Brvnište o 14.00 hodine
Ilava – Nováky o 12.30 hodine
Vrbové – Nitrianske Rudno o 12.30 hodine
Trenčianske Stankovce – Holíč o 12.30 hodine
Lednické Rovne – Horná Nitra “B” o 12.30 hodine
Krakovany – Beluša o 12.30 hodine
Boleráz – Moravany o 12.30 hodine

IV. liga JV dorast – 20. kolo
Tvrdošovce – Veľký Meder o 12.30 hodine
Šurany – Topoľníky o 12.30 hodine
Gabčíkovo – Nitra-Chrenová o 12.30 hodine

V. liga SEVER dospelí – 20. kolo
Malá Čausa – Ladce 25.4. 2013 o 17.00 hodine
Ilava – Horná Poruba o 10.00 hodine
Podolie – Ľuborča o 10.00 hodine
Trenčianske Teplice – Šimonovany-PE o 10.00 hodine

V. liga SEVER dorast – 20. kolo
Dolné Vestenice – Bošany o 12.30 hodine
Kolačín – Dolné Kočkovce o 12.30 hodine
Drietoma – Opatová nad Váhom o 12.30 hodine
Dubodiel – Kanianka o 12.30 hodine
Plevník – Trenčianska Turná o 12.30 hodine
Papradno – Prečín o 12.30 hodine
Bošáca – Horná Poruba o 12.30 hodine
Dolné Vestenice – Bošany o 12.30 hodine

V. liga ZÁPAD dospelí – 20. kolo
Solčany – Hlohovec o 10.00 hodine
Petrova Ves – Šaštín Stráže o 10.00 hodine
Jacovce – Borský Mikuláš o 10.00 hodine
Modranka – Moravský Svätý Ján o 10.00 hodine
Krakovany – Radošina o 10.00 hodine
Nafta Gbely – Horné Orešany o 10.00 hodine

V. liga ZÁPAD dorast – 20. kolo
Hlboké - Chtelnica o 12.30 hodine
Kátlovce - Kúty o 12.30 hodine
Slávia Trnava - Leopoldov o 14.00 hodine
Šaštín Stráže - Mokrý Háj o 12.30 hodine
Dechtice - Moravský Svätý Ján o 12.30 hodine
Suchá nad Parnou - Dubovany o 12.30 hodine
Gbely - Horné Orešany o 12.30 hodine

V. liga JUH dospelí – 20. kolo
Ohrady - Tešedíkovo o 10.00 hodine
Šoporňa - Trhová Hradská o 10.00 hodine
Horná Králová - Orechová Potôň o 10.00 hodine
Okoč – Sokolec - Trstice o 10.00 hodine
Vlčany - Zlaté klasy o 10.00 hodine
Kráľova nad Váhom - Jelka o 10.00 hodine

V. liga JUH dorast – 20. kolo
Ivanka pri Nitre - Tešedíkovo o 12.30 hodine
Váhovce - Veľké Zálužie o 12.30 hodine
Okoč – Sokolec - Trstice o 12.30 hodine
Šoporňa - Zlaté Klasy o 12.30 hodine
Veľká Mača - Neded o 12.30 hodine
Janíkovce - Vlčany o 12.30 hodine

V. liga VÝCHOD dospelí – 20. kolo
Tvrdošovce - Kalná nad Hronom o 10.00 hodine

V. liga VÝCHOD dospelí – 20. kolo
Kalná nad Hronom - Nová Dedina o 12.30 hodine
Veľký Kýr - Nesvady o 12.30 hodine

I. liga mladší žiaci A+B – 24. kolo
FC Petržalka 1898 - Levice o 13.30 a 15.15 hodine
Dunajská Streda - Považská Bystrica o 10.00 a 12.00 hodine, HP Malé Blahovo
Púchov - ViOn Zlaté Moravce o 10.00 a 12.00 hodine HP Dolná Kočkovce
Spartak Myjava - Slovan Bratislava o 10.00 a 12.00 hodine
FC Nitra - Dubnica nad Váhom 1.5.2013 o 14.00 a 15.45 hodine
AS Trenčín - Senica 1.5. 2013 o 12.00 a 14.00 hodine HP Sihoť
Horná Nitra - Slovan Šaľa 15.5.2013 o 15.30 a 17.00 h. HP Prievidza
Spartak Trnava - Topoľčany o 10.00 a 12.00 hodine HP Slávia Trnava

II. liga SŽ a MŽ – 24. kolo
Jaslovské Bohunice - Lokomotíva Trnava o 14.30 a 16.00 hodine
ČFK Nitra - FK Šurany o 10.00 a 12.00 hodine
Nové Zámky - MFK Skalica o 10.00 a 12.00 hodine
Šamorín - Moravský Svätý Ján o 10.00 a 12.00 hodine
Považská Bystrica - ViOn Zlaté Moravce o 10.00 a 12.00 hodine
FK Nemšová - Horná Nitra o 10.00 a 12.00 hodine
Nové Mesto n/ Váhom - Piešťany o 10.00 a 12.00 hodine
Hlohovec - MFK Štúrovo o 10.00 a 12.00 hodine

III. liga SEVER SŽ a MŽ – 20. kolo
Dolné Vestenice - Svinná 22.6.2013 o 10.00 a 12.00 hodine
Horná Nitra „B“ - Kanianka 22.6.2013 o 10.00 a 12.00 hodine
Nováky - Beluša 22.6.2013 o 10.00 a 12.00 hodine
Nitrianske Rudno - Papradno 22.6.2013 o 10.00 a 12.00 hodine
Partizánske - Bánovce nad Bebravou 22.6.2013 o 10.00 a 12.00 hodine
Dohňany - Nová Dubnica 22.6.2013 o 10.00 a 12.00 hodine
Lehota pod Vtáčnikom - Lednické Rovne 22.6.2013 o 10.00 a 12.00 hodine

III. liga STRED SŽ a MŽ – 20. kolo
Ivanka pri Nitre - Borský Mikuláš 22.6.2013 o 10.00 a 12.00 hodine
Veľký Meder - Sereď 22.6.2013 o 10.00 a 12.00 hodine
Šamorín „B“ - Holíč 22.6.2013 o 10.00 a 12.00 hodine
Kúty - Stará Turá 22.6.2013 o 10.00 a 12.00 hodine
Nová Ves nad Váhom - Galanta 22.6.2013 o 10.00 a 12.00 hodine
ČFK Nitra “B” - Senica „C“ 22.6.2013 o 10.00 a 12.00 hodine

III. liga JUH SŽ a MŽ – 16. kolo
ViOn Zlaté Moravce B - Močenok 22.6.2013 o 10.00 a 12.00 hodine
Šahy - Nesvady 22.6.2013 o 10.00 a 12.00 hodine
Svätý Peter - Kolárovo 22.6.2013 o 10.00 a 12.00 hodine
Marcelová - Želiezovce 22.6.2013 o 10.00 a 12.00 hodine
Tvrdošovce - Okoličná na Ostrove 22.6.2013 o 10.00 a 12.00 hodine
Komárno - Nové Zámky „B“ 22.6.2013 o 10.00 a 12.00 hodine