Máj 102013
 
karol

Na štadióne FC ViOn Zlaté Moravce sa uskutoční futbalový kemp pod názvom Moderný futbal, ktorý bude zameraný na Coerver tréningový systém. Kemp povedú tréneri so zameraním na tento spôsob tréningu mládeže.
Coerverova metóda tréningovej prípravy mládeže vychádza z Holandskej futbalovej školy a jej hlavým protagonistom je Ajax Amsterdam. Tréningové cvičenia na kempe budú doplnené aj o prvky vychádzajúce z tréningovej školy AC Milan, ktoré tréneri, čo budú viesť deti v kempe, získali priamo od trénerov tohto slávneho veľkoklubu. V kempe Moderný futbal je takisto pripravené pre deti množstvo doplnkových akcií, ako je výučba anglického jazyka a regenerácia vrátane bazéna.
Na kemp Moderny futbal zavíta a s deťmi sa príde porozprávať najznámejší futbalista nitrianskej histórie Ľubomír Moravčík, a tiež reprezentačný tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Michal Hipp.
Kemp Moderný futbal je určený pre deti narodené od 1. 1. 2000 do 31. 12. 2003. Deti budú rozdelené do skupín (v každej maximálne 10-12 detí) podľa veku a s prihliadnutím na ich individuálne schopnosti.
Ubytovanie bude pre účastníkov kempu Moderný futbal zabezpečené v Hoteli ViOn v Zlatých Moravciach, teda priamo v areáli, kde bude prebiehať tréningový proces. Pre účastníkov je v cene zabezpečená aj plná penzia, deti budú môcť využívať regeneračné zariadenia hotela ako aj krytý bazén priamo v hoteli.
Termíny kempu Moderný futbal sú v dňoch od 3. do 7. júla 2013 a od 8. do 12. júla 2013.
Ďalšie informácie o kempe Moderný futbal sú pre záujemcov k dispsozícii na stránke: www.fanitra.eu/#kemp2013 alebo priamo u organizátora futbalového kempu Miroslava Mihálika, resp. na tel. čísle: 0903 408 012 a na e-mailovej adrese: mmfanitra@azet.sk