Máj 272013
 
web.bannerWHU-d1728c96

ŠTK Šamorín pripravuje v spolupráci s trénermi mládežníckej akadémie anglického klubu West Ham United druhý futbalový kemp pre žiakov a dorastencov vo veku od dvanásť do sedemnásť rokov.
Druhý ročník futbalového kempu sa bude v Šamoríne konať v dňoch od 17. do 20. júna 2013, prihlásiť sa môžu mladí futbalisti aj adepti brankárskeho remesla. Po úspešnej premiére spred roka prídu odovzdať svoje vedomosti renomovaní tréneri z Anglicka, ktorí majú pripravené dve denné tréningové jednotky. Osobitný priestor dostanú mladí brankári, ktorí ešte nedovŕšili devätnásť rokov. Viac informácii získajú záujemcovia na klubovej webstránke ŠTK Šamorín – www.stksamorin.sk, kde je k dispozícii aj prihláška.
Tréningy v kempe budú viesť: Jerome John – tréner brankárov prvého družstva West Ham United, Derek Robinson – tréner mládežníckych týmov U 17 a U 18 West Ham United, James Hampsheir – koordinátor pre vzdelávanie trénerov West Ham United Academy, Szilárd Kantár – tréner brankárov akadémie Just for keepers, Carl Walker – tréner U 12 a U 13 West Ham United Academy. Cena za účasť vo futbalovom kempe je 120 eur, zahŕňa dvojfázové tréningy, stravu, pitný režim a darček. Ubytovanie zabezpečí v prípade záujmu organizátor priamo v Šamoríne.
Kontakt – Ing. Peter Bláha, generálny manažér: 0903 213 990, resp. pblaha@stksamorin.sk, Roland Csölle, manažér: 0903 220 624, resp. rcsolle@stksamorin.