Jún 022013

dáždik

Prvý letný víkend priniesol na niektorých ihriskách v regióne aj daždivé počasie, ktoré bolo príčinou, že niektoré zápasy zostali bez konečného výsledku, resp. sa ani vôbec nezačali.
Až tri zápasy sa budú dohrávať v náhradnom termíne v Majstrovstvách regiónu Západ. Stretnutie Komárno – Palárikovo, ktoré sa hralo v sobotu 1. júna, skončilo už po prvom polčase. Domáci vyhrávali od 25. min. z penalty 1:0, prestávka ale potom urobila bodku za zápasom, ktorý ukončila prietrž mračien. “Hracia plocha sa stala nespôsobilou doslova v priebehu pár minút. Na ihrisku bolo viac vody ako zelenej trávy, naše rozhodnutie o predčasnom ukončení stretnutia prijali obe mužstvá bez výhrad. Súperi sa spolu dohodli aj na termíne 11. júna o 17.30 h,” uviedol delegát stretnutia Pavol Gádoši. Ďalšie dva zápasy sa v Majstrovstvách regiónu Západ v nedeľu 2. júna dokonca ani nezačali. Prietrž mračien nepustila hráčov na ihrisko v stretnutí Jaslovské Bohunice – Beluša, počasie a nespôsobilý terén úradovali aj v súboji Neded – Veľké Ludince, ktorý sa po dohode klubov bude hrať 12. júna o 17.00 h.
Vo IV. lige Juhovýchod sa nehralo stretnutie Štúrovo – Dunajská Streda B, keď hostia uviedli ako dôvod nevycestovania na zápas pokazený autobus. Prietrž mračien v kombinácii s kúskami ľadu nedovolili rozohrať aj stretnutie V. ligy Juh Tešedíkovo – Čeľadice, kluby sa dohodli na náhradnom termíne 12. júna o 17.30 h.

Na titulnej fotografii je ilustračná snímka.