Aug 182013
 
neded

Neded patrí v úvode sezóny medzi najpríjemnejšie prekvapenia, tabuľku Majstrovstiev regiónu Západ vedie po dvoch kolách so ziskom šesť bodov a skóre 7:0!
Stretnutie Majstrovstiev regiónu Západ Neded – Jaslovské Bohunice (3:0) patrilo v druhom kole do kategórie výberových zápasov, na ktorom sa opäť vyhodnocovali najlepší hráči. Na trávniku sa odohrávalo výborné predstavenie, začalo sa so šancami na oboch stranách, až zápasový účet otvoril v 25. min. domáci Kunovský, keď hlavou poslal loptu do šibenice. V 68. min. bol vylúčený hosťujúci Gašparík a presilovku zúžitkovali zverenci Daniela Benkovského v samom závere, keď sa dva razy presadil striedajúci Buchanec, ktorý prišiel do Nededu práve z Jaslovských Bohuníc. Po zápase si z rúk predsedu Západoslovenského futbalového zväzu Ladislava Gádošiho a starostu obce Neded Štefana Jancsa prevzali ocenenie s produkciou spoločnosti Vinárstvo JM Doľany najlepší hráči – z Nededu Matúš Verchola a z Jaslovských Bohuníc Jakub Krajčovič. “Videli sme opäť výborný futbal s peknou diváckou kulisou. Neded si pekne rozbehol vstup do novej sezóny, víťazstvo 4:0 v prvom kole v Galante potvrdili ďalším zápasom bohatým na góly aj doma, nech im táto pohoda vydrží čo najdlhšie,” povedal Ladislav Gádoši pri slávnostnom vyhlásení najlepších hráčov, ktorých odmenili za výkony potleskom aj diváci.

Na snímke najlepší hráči zápasu Neded – Jaslovské Bohunice (3:0) Matúš Verchola s Jakubom Krajčovičom, ktorým odovzdávali ceny predseda Západoslovenského futbalového zväzu Ladislav Gádoši a starosta Nededu Štefan Jancsó.