Aug 212013
 
alenka babo 005

Rozhodcovský pár Alena a Martin Jančokovci patria medzi najlepších v rámci elitnej súťaže Západoslovenského futbalového zväzu. Pardón, patrili, Alenka totiž ešte v priebehu minulej sezóny Majstrovstiev regiónu Západ zavesila píšťalku na pomyselný klinec, aby sa mohla pripravovať na materské povinnosti. A v pondelok 12. augusta sa aj s manželom dočkali, na svet totiž priviedla synčeka Mateja. Jančok junior mal pri narodení s výškou 52 cm a váhou 3390 gramov naozaj úctyhodné miery. “Pôrod bol dlhý, trval dvanásť hodín, už je to ale za nami, všetko dopadlo ako malo,” usmieva sa šťastná mamička.
Tato rozhodca, mama tiež, tá navyše stíha aj funkciu predsedníčky Komisie rozhodcov Oblastného futbalového zväzu v Nitre – v akých šľapajách teda pôjde synček Matej, ktorého už pyšná mamina vyčesáva s Hamšíkovským kohútom? “Hlavne aby nám bol zdravý, na tieto úvahy máme času dosť,” radujú sa šťastní rodičia z uzlíka, ktorý im pred očami rastie zo dňa na deň. “Gratulácie pomaly ustávajú, bolo toho naozaj dosť, za všetky ďakujeme aj touto cestou,” odfukuje si tato, ktorý sa rovnako dobre ako na čiare a s rozhodcovskou zástavkou teraz zvŕta aj pri plienkach a kúpaní.
K dlhokánskemu radu gratulantov šťastným rodičom-rozhodcom sa samozrejme pripája aj široká rodina Západoslovenského futbalového zväzu.

Na titulnej snímke šťastní rodičia Alenka a Martin Jančokovci so synčekom Matejom.