Sep 022013
 
20130929 MGP výber ZsFZ (SFZ)

Výber starších žiakov Západoslovenského futbalového zväzu si na desiatom ročníku Memoriálu Gejzu Princa v Košiciach vybojoval výborné druhé miesto.
Štyri regionálne futbalové zväzy a dva výbery z Maďarska súperili v Košiciach a okolí v dňoch od 27. do 29. augusta na jubilejnom desiatom ročníku prestížneho mládežníckeho turnaja Memoriál Gejzu Princa, ktorý poriadali Východoslovenský futbalový zväz a Slovenský futbalový zväz. Najlepšie si počínali talenty Stredoslovenského futbalového zväzu, keď z piatich zápasov vydolovali plný počet 15 bodov. Na druhom mieste skončil Výber Západoslovenského futbalového zväzu so ziskom 8 bodov a pomyslený bronz si vybojovali mladíci z Bratislavského futbalového zväzu. Na ďalších priečkach sa umiestnili MTK Budapešť (4. miesto), Výber Východoslovenského futbalového zväzu (5. miesto) a Výber Východného Maďarska (6. miesto). Reprezentanti Výberu Západoslovenského futbalového zväzu mali zastúpenie aj pri preberaní individuálnych ocenení, keď bol Frederik Valach vyhlásený za najlepšieho brankára turnaja, Ján Bedatš sa stal dokonca najlepším hráčom Memoriálu Gejza Princa a Ján Stojka sa zaradil medzi trio najlepších strelcov turnaja, keď všetci zaznamenali rovnako po tri góly.

Na titulnej snímke Výber Západoslovenského futbalového zväzu s pohárom a medialami za druhé miesto z desiateho ročníka Memoriálu Gejzu Princa.