Sep 102013
 
cfk-kolaz

Medzi šlágre posledného futbalového víkendu v regióne patril celkom určite zápas IV. ligy Juhovýchod ČFK Nitra – Zlaté Moravce B s výsledkom 3:4.
Zaujímavá sedemgólová zápletka strhla divákov v nedeľu dopoludnia v hľadisku štadiónika v Nitre na Čermáni, ktorí tlieskali dobrému futbalu, z víťazstva sa napokon tešila rezerva Zlatých Moraviec. Na stretnutí bol prítomný aj predseda Západoslovenského futbalového zväzu Ladislav Gádoši, ktorý odovzdával ceny pre najlepších hráčov z každého mužstva. Domáci tréner Jaroslav Kostoláni označil Marcela Kureja, kormidelník béčka Zlatých Moraviec Ondrej Kozolka poctil prestížnym honorom Patrika Saba. Najlepší hráči stretnutia si prevzali upomienkové darčeky z rúk predsedu ZsFZ Ladislava Gádošiho a zástupcu marketingového partnera ZsFZ Patrika Zvonára zo spoločnosti Vinárstvo JM Doľany.

Na koláži na titulnej snímke sú (vľavo) prezident ČFK Nitra Jozef Slíž a Patrik Zvonár z Vinárstva JM Doľany, (v strede) najlepší hráč rezervy Zlatých Moraviec Patrik Sabo a predseda ZsFZ Ladislav Gádoši a (vpravo) najlepší hráč ČFK Nitra Marcel Kurej a Patrik Zvonár.