Sep 212013
 
vincur

Futbalová škola Coerver má vo svete futbalu cveng, zameraná je na nové trendy vo výučby futbalových zručností. Jednodňové školenia v Prievidzi a Trnave budú úvodom do tejto metódy.
Kurz s názvom Coerver Coaching Kurz 1 bude zameraný na históriu a súčasnosť nových metód tréningových prístupov k futbalovému tréningu, predstaví pyramídu rozvoja hráča, most schopnosti a cvičenia a drily v praxi. Známe sú už termíny najbližších kurzov, v Prievidzi sa uskutoční 23. septembra a v Trnave 7. októbra. “Školenie je určené trénerom mládeže, ktorí chcú získať informácie o tréningovej metóde Coerver© Coaching. Systém umožňuje začínajúcim i skúseným trénerom využívať prednosti tohto tréningového programu. Kurz obsahuje dve hodiny teórie a štyri hodiny praktických ukážok na ihrisku,” ponúkol vedúci úseku vzdelávania trénerov Západoslovenského futbalového zväzu Rastislav Vincúr základné informácie k blížiacim sa kurzom futbalovej školy Coerver. “Na tento kurz nadväzujú ďalšie úrovne vzdelávania v metodike Coerver, na ktorých sa frekventanti oboznámia detailne s princípmi tréningu technických zručností futbalistu a dostanú do rúk nástroje, ktorými jednoducho a efektívne naplánujú tréningovú jednotku a zabezpečia rozvoj futbalového majstrovstva svojich zverencov,” hovorí Vincúr ďalej. Bývalý vynikajúci brankár, a tiež reprezentačný tréner Slovenska predstavil aj program Coerver Coaching Kurz 1: 09.30 h – 09.45 h otvorenie, 09.45 h – 10.30 h prednáška Tréningová metóda Coerver Coaching, 10.45 h – 12.45 h prax na ihrisku: Ball mastery, Receiving & Passing, 1 on 1 Moves, 12.45 h – 13.15 h obed, 13.15 h – 14.00 h prednáška Coerver Pyramída rozvoja hráča a Most schopností, 14.15 – 16.15 h prax na ihrisku: Speed, Finishing, Group Play, 16.30 – 17.00 h otázky a odpovede, zhrnutie a odovzdanie diplomov. Prednášky budú viesť vyškolení inštruktori Coerver Coaching Slovensko Jozef Brezovský a Tibor Drozd. Každý účastník kurzu získa dve hodiny teoretických prednášok, štyri hodiny praktických ukážok na ihrisku, zľavu 30% na DVD Coerver® Coaching “Play Like The Stars”, možnosť zakúpenia dresu adidas z kolekcie Coerver Coaching, certifikát o absolvovaní školenia, v cene 99 € sú zahrnuté aj výučbové materiály a obed. Ďalšie informácie sú pre záujemcov k dispozícii aj na stránke www.coerver.sk v sekcii kurzy pre trénerov, pre rezerváciu sa môžu kontaktovať tiež na čísle + 420 602 311 164 alebo e-mailom na adrese info@coerver.sk.

Na titulnej snímke sú účastníci trénerského kurzu UEFA B na ukážke Coerver coachingu v Galante, ktorý viedol Tibor Drozd.