Okt 032013
 
volkovce - neded 006

Pohár Západoslovenského futbalového zväzu pokračoval v stredu 2. októbra zápasmi štvrtého kola, víťazi štvrťfinále si zaistili miestenky medzi štvoricu jarných semifinalistov.
Stretnutie vo Volkovciach sledoval v pozícii diváka aj predseda Západoslovenského futbalového zväzu Ladislav Gádoši. “Som rád, že pohár získava na vážnosti, na atraktivite mu pridáva aj súperenie medzi mužstvami z rozdielnych súťaží, ktoré by inak na seba narazili nanajvýš v prípravnom zápase. Aj vo Volkovciach sa v stredu stretli súperi, medzi ktorými je rozdiel jednej súťaže, domáci ale oduševneným výkonom potvrdili, že pohár im sedí, rezerva Zlatých Moraviec vyhrala celkom zaslúžene,” uviedol L. Gádoši.

Výsledky 4. kola
Častkovce – Trenčianske Teplice 5:1 (2:0)
Komárno – Veľký Meder 0:1 (0:0)
Borčice – Horné Obdokovce 2:1
Zlaté Moravce B – Neded 3:0 (2:0)

Do semifinále Pohára Západoslovenského futbalového zväzu postupujú: Častkovce, Veľký Meder, Borčice a Zlaté Moravce B. Semifinále sa hrá na dva zápasy, hracie dni sú stanovené na 2. a 16. apríla 2014.

Na titulnej snímke je pohľad na aktérov stretnutia 4. kola Pohára Západoslovenského futbalového zväzu v stretnutí Zlaté Moravce B – Neded, ktoré sa skončilo výsledkom 3:0.