Feb 012014
 
Holiday_Inn_Trnava_3 (1)

Sezóna plesov je v plnom prúde, prípravy na ten svoj v poradí už dvadsiatydruhý začína rozbiehať aj Západoslovenský futbalový zväz.
Najväčšou novinkou je zmena dejiska plesu, tradičné priestory Hotela ViOn Zlaté Moravce totiž premiérovo nahradí Hotel Holiday Inn v Trnave. “V Zlatých Moravciach sme boli nadmieru spokojní s úrovňou, službami aj celkovým zabezpečením plesu, život ale prináša zmeny, a keďže sme náš spoločenský štart do nového roka chceli oživiť, rozhodli sme sa pre takúto rošádu,” vysvetlil dôvody zaujímavej zmeny predseda Západoslovenského futbalového zväzu Ladislav Gádoši. “Na našich korektných vzťahoch s majiteľom ViOnu Viliamom Ondrejkom sa samozrejme nemení nič, hostia zo Zlatých Moraviec budú na plese vítaní rovnako ako vždy doteraz,” hovoril Gádoši ďalej. Po Piešťanoch a Zlatých Moravciach tak bude Trnava tretím dejiskom tradičného futbalového plesu, ktorý sa zvykne tešiť veľkej obľube.
Známy je už moderátor 22. ročníka reprezentačného plesu Západoslovenského futbalového zväzu, ktorým je Tibor “Apa” Egry, zábavu na tanečnom parkete roztočí DJ Erik Horváth, ďalšie informácie bude organizačný štáb plesu dávkovať postupne.
Programom futbalovej slávnosti sa v jednom zo svojich bodov bude zaoberať na svojom najbližšom zasadnutí aj Výkonný výbor Západoslovenského futbalového zväzu, ktorý privíta vo štvrtok 6. februára na svojom prvom zasadnutí v novom štvorročnom volebnom období staronový predseda Západoslovenského futbalového zväzu Ladislav Gádoši. “Čaká nás náročný program, okrem prípravy plesu sa budeme zaoberať závermi z nedávnej volebnej konferencie a rovnako dôležitá bude aj voľba predsedov odborných komisií,” povedal Gádoši na margo úvodného stretnutia s novým dvanásťčlenným plénom zástupcov oblastných futbalových zväzov v pôsobnosti najväčšieho futbalového regiónu na Slovensku.
Ešte dodajme termín 22. reprezentačného plesu Západoslovenského futbalového zväzu, ktorý sa uskutoční v piatok 28. februára v Hoteli Holiday Inn v Trnave.

Na titulnej snímke je večerný pohľad na Hotel Holiday Inn v Trnave.