Mar 072014
 
20140228-Ples ZSFZ-8

Ples Západoslovenského futbalového zväzu zvládol premiéru v Trnave na jednotku, 22. ročník sa do análov zapíše historicky najvyššou návštevou.
Hotel Holiday Inn ponúkol exkluzívne priestory, s ktorými ruka v ruke kráčala posledný februárový piatok aj zábava. Po úvodnom predtancovaní Dušana Lamoša s partnerkou predstúpil pred plesovo naladenú spoločnosť v úlohe hostiteľa predseda Západoslovenského futbalového zväzu Ladislav Gádoši, aby slávnostne otvoril 22. ročník futbalovej zábavy. “Vítam medzi nami v prvom rade naše krajšie polovičky, tento večer patrí im, aspoň teraz sa im pokúsime vynahradiť všetky tie chvíle, o ktoré ich oberáme futbalom,” povedal Ladislav Gádoši, ktorý vo svojom príhovore zároveň na premiérovom plese v Trnave privítal prezidenta Slovenského futbalového zväzu Jána Kováčika. Na úvodný tanec vyzval DJ Tibor “Apa” Egry hostiteľa plesu Ladislava Gádošiho s partnerkou, aby s nimi po chvíli tancoval celý parket. Po večeri sa už roztáčala zábava v rytme disco aj na ľudovú nôtu, na ktorú hral na prvom poschodí “Jánošík” zo Svitu. Tradičná tombola priniesla úsmev aj napätie, žreboval ju známy televízny moderátor Marcel Merčiak, až tri ceny napríklad vyhral manželia Ondrejkovci z FC ViOn Zlaté Moravce. Najväčšiu pozornosť prirodzene pútala hlavná cena v podobe LCD televízoru, ktorý si odniesla sympatická rozhodkyňa Michaela Pupáková. Po polnoci prišlo dlhoočakávané prekvapenie plesu, ktorým bolo vystúpenie Svetlany Rymarenko. Voľná zábava potom pokračovala v dobrej nálade, plesajúca spoločnosť si užila 22. ročník reprezentačného plesu Západoslovenského futbalového zväzu ako sa patrí.

Na titulnej snímke predseda Západoslovenského futbalového zväzu Ladislav Gádoši so svojou partnerkou Jarmilou. Šarmantná prvá dáma futbalu na západnom Slovensku bola v tanečnom kole na roztrhanie.