Apr 122014

laci

Šláger 21. kola Majstrovstiev regiónu Západ v Komárne sa po výsledku 1:1 skončil deľbou bodov, v súboji domáceho KFC s Gabčíkovom padli oba góly v prvom polčase.
Pred peknou kulisou sa hral od prvej minúty výborný futbal. Do vedenia išli domáci po dlhom aute a strele Szóráda z hranice 16-tky bol autorom otváracieho gólu Kóša, ktorý na šestke šikovne tečoval loptu. Komárno posmelil gól k ešte väčšej aktivite, namiesto zveľadenia najtesnejšieho náskoku ale prišla odpoveď hostí, keď Gabčíkovu vyšiel rýchly brejk s gólovou koncovkou Pauknera. Aj po obrátke sa hral útočný futbal, o čosi lepší boli domáci, ďalší gól už ale diváci nevideli, body sa tak delili.
Po zápase boli vyhlásení najlepší hráči zápasu, ktorým odovzdávali ceny predseda Západoslovenského futbalového zväzu Ladislav Gádoši a šéf marketingového oddelenia ZsFZ Anton Železník. Z domáceho tímu prevzal ocenenie Jozef Adámik.

Komárno – Gabčíkovo 1:1 (1:1)
Góly: 14. Kósa – 29. Paukner. Pred 500 divákmi rozhodoval Sárai, ŽK: Nagy, Tóth, Csonka – Lénárth, Garcia, Murányi.
KFC: Kostoláni – Rapčan, Podlucký, Adámik, Zs. Németh, Szórád, Nagy (72. P. Németh), Tóth, Csonka (78. Uzola), Kóša, Molnár (85. V. Kosťukevič). Tréner I. Gyurenka.
TJ: Kopecký – Zelenický (87. Sendrei), Lénárth, Paukner (90. Csicsai), Faragó, Kotora, Garcia, Szőcs, Čvirik, Murányi (83. Bartal), Ágh. Tréner M. Süttő.

Na titulnej snímke odovzdávajú cenu pre najlepšieho hráča Komárna Jozefovi Adámikovi (zľava) primátor Komárna Anton Marek, predseda Západoslovenského futbalového zväzu Ladislav Gádoši a šéf marketingu ZsFZ Anton Železník.