Apr 172014
 
foto1

Dvestopäťdesiat víťazov súťaží dospelých a mládeže sa môže na konci sezóny tešiť na lopty, ktoré venuje značka DYNAMAX, ktorej vlastníkom je spoločnosť EURO-VAT, s.r.o.
Realitou je dohoda s novým partnerom, ktorého získal Západoslovenský futbalový zväz. Lopty v hodnote 75 000 € budú v najbližších dňoch distribuované na regionálne a oblastné futbalové zväzy. Po pätnásť lôpt čaká na každého víťaza tej-ktorej mládežníckej aj seniorskej súťaže ešte v tomto súťažnom ročníku 2013/14. “Vo firme EURO-VAT sme si plne vedomí spoločenskej zodpovednosti voči deťom a mládeži, preto sme sa rozhodli, že okrem podpory iných športových odvetví prispejeme aj k rozvoju mládežníckych futbalových klubov. Našu podporu futbalu preto chceme smerovať hlavne vekovým kategóriám mladých športovcov, ktorí pri včasnej, kvalitnej a intenzívnej starostlivosti majú pred sebou úspešnú futbalovú budúcnosť,” vysvetlil motív podpory najkrajšej kry konateľ spoločnosti EURO-VAT, s.r.o. Juraj Wachal. “Smutným odrazom doby je fakt, že šport sa stáva pre značnú časť detí a mládeže na Slovensku často finančne nedostupným. V dôsledku toho strácame nielen talenty, ale zároveň vychovávame generáciu, pre ktorú je typický nezdravý životný štýl. A práve futbal je často jediná voľnočasová aktivita, ktorej sa môžu deti a mládež venovať,” hovoril Juraj Wachal ďalej o pohnútkach, ktorých výsledkom je 3 750 lôpt, určených pre podporu amatérskeho futbalu.
Kvalitu lôpt značky DYNAMAX ocenili aj predstavitelia Slovenského futbalového zväzu. Prezident Ján Kováčik neskrýval v stredu po stretnutí v Nitre dobrý pocit aj očakávania. “Teším sa, že sme v regióne dokázali nájsť silného partnera, spolupráca so spoločnosťou EURO-VAT, s.r.o. sľubuje do budúcnosti viac rozmerov,” naznačil Ján Kováčik možnosti rozbiehajúcej sa spolupráce, ktorá bude v najbližších dňoch spečatená podpisom zmluvy. “Rokovania s pánom Wachalom boli korektné, s ich výsledkom sme veľmi spokojní. Lopty sú pripravené pre všetky štyri regióny a v tejto chvíli som presvedčený, že projekt s ocenením víťazov všetkých súťaží bude základom našej spolupráce so spoločnosťou EURO-VAT, ktorú chceme ďalej prehlbovať,” povedal na margo výsledku rokovaní posledných dní predseda Západoslovenského futbalového zväzu Ladislav Gádoši.

EURO-VAT, spol. s.r.o. je výrobno-obchodná spoločnosť, ktorá začala pôsobiť pred dvadsiatimi rokmi. V portfóliu spoločnosti je veľkoobchod, maloobchod, zákazková výroba na kľúč. Dnes pôsobí nielen na domácom trhu, ale vďaka zavedeniu systému riadenia kvality podľa normy EN ISO 9001:2008 zaujala svoje miesto v obchodnej a výrobnej sfére na maďarskom, rakúskom, nemeckom, rumunskom, chorvátskom, poľskom, albánskom a českom trhu.
Poslaním EURO-VAT-u je prinášať na trh produkty a služby vysokej kvality, ktoré si vždy získajú dôveru zákazníkov v celom rozsahu produktového portfólia. Z dôvodu veľkej výrobnej kapacity, ktorou EURO-VAT disponuje, je firma dlhodobým obchodným partnerom pre veľké spoločnosti ako sú Shell, Tesco, Slovnaft, Castrol… atď.
Cieľom spoločnosti je sústrediť činnosť aj na rozširovanie sortimentu v podobe povinnej, doporučenej a doplnkovej výbavy pre motoristov. Produkty na údržbu, starostlivosť a čistotu osobných a nákladných automobilov ponúkame v podobe kvalitných autodoplnkov od renomovaného nemeckého partnera. EURO-VAT je výhradným dovozcom špičkovej talianskej autokozmetiky značky ATAS.
V roku 2011 spoločnosť rozšírila svoje portfólio produktov, ktoré zahŕňa kvalitné motorové oleje a technické kvapaliny DYNAMAX, aj o novinky z produktovej rady grilovacieho sortimentu pod vlastnou značkou DRACO. V roku 2012 spoločnosť EURO-VAT uviedla na trh autobatérie DYNAMAX ENERGY, ktoré svojou vysokou kvalitou a optimálnymi parametrami zaručujú bezpečnosť používania a spoľahlivosť v prevádzke automobilov.
Aktuálne značka DYNAMAX rozšírila svoj sortiment aj o chemické látky na čistenie vnútorných častí motora a palivového systému, ako aj o radu špičkovej autokozmetiky DYNAMAX, ktorá na jar 2014 vstupuje na trh a získava mimoriadne dobrý ohlas.

Na titulnej snímke krátko po spečatení dohody so spoločnosťou EURO-VAT, s.r.o. zľava predseda Západoslovenského futbalového zväzu Ladislav Gádoši, prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik, konateľ spoločnosti EURO-VAT, s.r.o. Juraj Wachal, predseda Oblastného futbalového zväzu v Nitre Štefan Korman a produktový manažér spoločnosti EURO-VAT, s.r.o. Marián Nagy.