Máj 092014
 
P1000250

Ozdobou finálového súboja Pohára Západoslovenského futbalového zväzu boli vo štvrtok 8. mája v Skalici aj výkony rozhodcov, po záverečnom hvizde si delegované osoby prevzali spomienkové plakety.
Finále zverila Komisia rozhodcov Západoslovenského futbalového zväzu do rúk skúseného arbitra Tibora Santu z Dolnej Krupej, ktorému na čiarach asistovali Ján Klabník z Dubnice nad Váhom a Ctibor Kalčík z Trnavy, náhradným rozhodcom bol Eduard Šima z Nitry a funkciou delegáta stretnutia poverila Komisia delegátov Kamila Španihela z Považskej Bystrice. Delegované osoby si pred ocenením oboch finalistov prevzali spomienkové plakety priamo na hracej ploche z rúk prezidenta Slovenského futbalového zväzu Jána Kováčika a predsedu Západoslovenského futbalového zväzu Ladislava Gádošiho. “O rozhodcoch sa tentoraz nehovorilo, a to je jasné znamenie, že sa svojej úlohy zhostili na výbornú. Chlapcom nemám čo vyčítať, aj za komisiu rozhodcov som im poďakoval za to, že odviedli výbornú prácu,” uviedol na margo výkonu arbitrov v Skalici spokojný šéf komisie rozhodcov Ladislav Prešinský.

Na snímke dekorujú spomienkovými plaketami delegované osoby prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik a predseda Západoslovenského futbalového zväzu Ladislav Gádoši.