Jún 202014
 
salamd

Mladší dorastenci FK Slovan Duslo Šaľa sa stali suverénnymi víťazmi III. ligy, náročnou súťažou prešli ako nôž maslom.
O suverenite zverencov Norberta Szikoru hovorí najlepšie pohľad na štatistiky aj celkovú tabuľku. V priebehu celej sezóny stratili mladí Šaľania iba štyri body, o ktoré prišli pri jedinej prehre a jednej remízu, pričom ešte veľavravnejší je v súvislosti s ich dominanciou v súťaži pohľad na celkové skóre v pomere 134:15. “Tento kolektív je pýchou nášho klubu, chlapci napredujú a veríme, že sa možno už v budúcej sezóne dokážu pobiť aj postup z III. ligy staršieho dorastu, sme na nich hrdí,” uviedol pri slávnostnom odovzdaní víťazného pohára manažér FK Slovan Duslo Šaľa Ladislav Jaroš. “Klobúk dole pred výsledkami, ktoré dosiahla v práve skončenej sezóne táto partia chlapcov. Som presvedčený, že o viacerých z nich budeme v budúcnosti určite ešte veľa počuť,” povedal na margo úspešného kolektívu predseda Západoslovenského futbalového zväzu Ladislav Gádoši, ktorý bol v Šali odovzdať pohár pre víťaza III. ligy mladšieho dorastu.

FK Slovan Duslo Šaľa – víťaz III. ligy mladšieho dorastu
Marek Miklos, Branko Turanovič – Adam Rábek, Andrej Gurovič, Frederik Domasta, Adam Pál, Áron Kelecsényi, Viliam Kovács, Peter Ivanič, Patrik Danis, Marko Rózsa, Kristián Kesely, Denis Tóth, Samo Ďuriš, Tomáš Štourač, Samuel Mikula, Lukáš Knapp, Norbert Keszely, Dávid Zajaček, Samo Kováčik. Trénerom je Norbert Szikora, vedúcim mužstva Koloman Pál a manažérom František Gál.

Na titulnej snímke je predseda Západoslovenského futbalového zväzu Ladislav Gádoši s kapitánom mladšieho dorastu FK Slovan Duslo Šaľa Samuelom Ďurišom.