Jún 272014
 
IMG_5352

V Trenčianskych Tepliciach bola oficiálne podpísaná zmluva o spolupráci medzi Slovenským futbalovým zväzom a spoločnosťou EURO-VAT, ktorej výsledkom je podpora vo forme lôpt DYNAMAX pre víťazov súťaží dospelých a mládeže v regionálnych a oblastných súťažiach v súťažnom ročníku 2013/14.
Spoločnosť EURO-VAT, spol. s r.o. dodá spolu 3 750 futbalových lôpt značky DYNAMAX v celkovej sume 75 000 eur pre účely odmien pre 250 víťazov súťaží dospelých a dorastu v rámci Slovenského futbalového zväzu od Majstrovstiev regiónu a nižšie, pričom každé ocenené mužstvo dostane 15 kusov predmetných lôpt. “Ďakujem Slovenskému futbalovému zväzu za ústretovosť pri návrhu zmluvy, ktorá je vyústením myšlienky uplynulých mesiacov na jednom zo stretnutí v Nitre. Týmto projektom chceme osloviť deti a strednú kategóriu v obciach a mestách, v ktorých je v súčasnosti realizácia športových aktivít oveľa náročnejšia ako vo väčších mestách. Lopty vnímam ako drobnú odmenu za doterajšie úsilie ľudí v týchto kluboch,“ povedal krátko pred podpisom zmluvy konateľ spoločnosti EURO-VAT Juraj Wachal. Za Slovenský futbalový zväz podpísal zmluvu v piatok 27. júna v penzióne BASKE v Trenčianskych Tepliciach prezident SFZ Ján Kováčik. “Ide o ojedinelý prípad v rámci zmluvných vzťahov, ktoré Slovenský futbalový zväz realizoval so svojimi partnermi. Obrovské množstvo klubov obdrží lopty na základe tohto kontraktu a som veľmi rád, že hovoríme o kluboch z regionálnych a oblastných súťaží.” Spokojnosť po parafovaní zmlúv konštatoval aj predseda Západoslovenského futbalového zväzu Ladislav Gádoši, ktorý stál pri zrode tejto spolupráce. “Vážim si záujem spoločnosti EURO-VAT, ktorý má záujem podporiť kluby v rámci celého Slovenska, kiežby sme takýchto partnerom mali viac. Verím, že do budúcnosti nájdeme aj ďalšie formy spolupráce, ktoré sme už predrokovali, záležať bude na tom, aby spokojnosť zavládla na oboch stranách,” uviedol predseda Západoslovenského futbalového zväzu Ladislav Gádoši. Zmluva nadobudla platnosť a účinnosť dňom podpísania v trvaní od 1. 7. 2014 do 31. 7. 2015. Zástupcovia regionálnych a oblastných futbalových zväzov si budú môcť prevziať lopty pre víťazov svojich súťaží v pondelok 28. júla v Dome futbalu v Nitre.

Na titulnej snímke sú krátko po podpise zmluvy zľava konateľ spoločnosti EURO-VAT Juraj Wachal, predseda Západoslovenského futbalového zväzu Ladislav Gádoši a prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik.