Júl 172014
 

Nové vylosovanie zosúladené s vylosovaním žien II. ligy žien

V jesennej a jarnej časti súťažného ročníka 2014/2015 v A skupine sa odohrá 7. kôl a v B skupine

sa odohrá 9. kôl.

Regionálna liga žiačok skupina B

 

1

Topoľčany

2

Bánovce nad Bebravou

3

Bojná

4

Trenčín

5

Horná Nitra

6

Považská Bystrica

7

Beluša

8

Myjava

9

Dubnica

10

Trenčianske Teplice
Vylosovanie jeseň
1.kolo 31.8. Topoľčany Trenčianske Teplice
1.kolo 31.8. Bojná Myjava
1.kolo 31.8. Trenčín Beluša
1.kolo 31.8. Horná Nitra Považská Bystrica
1.kolo 31.8. Bánovce nad Bebravou Dubnica
2.kolo 7.9. Trenčianske Teplice Považská Bystrica
2.kolo 7.9. Beluša Horná Nitra
2.kolo 7.9. Myjava Trenčín
2.kolo 7.9. Dubnica Bojná
2.kolo 7.9. Topoľčany Bánovce nad Bebravou
3. kolo 14.9. Bánovce nad Bebravou Trenčianske Teplice
3. kolo 14.9. Bojná Topoľčany
3. kolo 14.9. Trenčín Dubnica
3. kolo 14.9. Horná Nitra Myjava
3. kolo 14.9. Považská Bystrica Beluša
4. kolo 21.9. Trenčianske Teplice Beluša
4. kolo 21.9. Myjava Považská Bystrica
4. kolo 21.9. Dubnica Horná Nitra
4. kolo 21.9. Topoľčany Trenčín
4. kolo 21.9. Bánovce nad Bebravou Bojná
5.kolo 28.9. Bojná Trenčianske Teplice
5.kolo 28.9. Trenčín Bánovce nad Bebravou
5.kolo 28.9. Horná Nitra Topoľčany
5.kolo 28.9. Považská Bystrica Dubnica
5.kolo 28.9. Beluša Myjava
6.kolo 5.10. Trenčianske Teplice Myjava
6.kolo 5.10. Dubnica Beluša
6.kolo 5.10. Topoľčany Považská Bystrica
6.kolo 5.10. Bánovce nad Bebravou Horná Nitra
6.kolo 5.10. Bojná Trenčín
7.kolo 12.10. Trenčín Trenčianske Teplice
7.kolo 12.10. Horná Nitra Bojná
7.kolo 12.10. Považská Bystrica Bánovce nad Bebravou
7.kolo 12.10. Beluša Topoľčany
7.kolo 12.10. Myjava Dubnica
8.kolo 19.10 Trenčianske Teplice Dubnica
8.kolo 19.10 Topoľčany Myjava
8.kolo 19.10 Bánovce nad Bebravou Beluša
8.kolo 19.10 Bojná Považská Bystrica
8.kolo 19.10 Trenčín Horná Nitra
9.kolo 26.10. Horná Nitra Trenčianske Teplice
9.kolo 26.10. Považská Bystrica Trenčín
9.kolo 26.10. Beluša Bojná
9.kolo 26.10. Myjava Bánovce nad Bebravou
9.kolo 26.10. Dubnica Topoľčany

Jar 2015

16.kolo 05.04. Trenčianske Teplice Trenčín
16.kolo 05.04. Bojná Horná Nitra
16.kolo 05.04. Bánovce nad Bebravou Považská Bystrica
16.kolo 05.04. Topoľčany Beluša
16.kolo 05.04. Dubnica Myjava
17. kolo 12.04. Dubnica Trenčianske Teplice
17. kolo 12.04. Myjava Topoľčany
17. kolo 12.04. Beluša Bánovce nad Bebravou
17. kolo 12.04. Považská Bystrica Bojná
17. kolo 12.04. Horná Nitra Trenčín
18.kolo 19.04. Trenčianske Teplice Horná Nitra
18.kolo 19.04. Trenčín Považská Bystrica
18.kolo 19.04. Bojná Beluša
18.kolo 19.04. Bánovce nad Bebravou Myjava
18.kolo 19.04. Topoľčany Dubnica
10.kolo 26.04 Trenčianske Teplice Topoľčany
10.kolo 26.04 Dubnica Bánovce nad Bebravou
10.kolo 26.04 Myjava Bojná
10.kolo 26.04 Beluša Trenčín
10.kolo 26.04 Považská Bystrica Horná Nitra
11.kolo 03.05 Považská Bystrica Trenčianske Teplice
11.kolo 03.05 Horná Nitra Beluša
11.kolo 03.05 Trenčín Myjava
11.kolo 03.05 Bojná Dubnica
11.kolo 03.05 Bánovce nad Bebravou Topoľčany
12.kolo 10.05. Trenčianske Teplice Bánovce nad Bebravou
12.kolo 10.05. Topoľčany Bojná
12.kolo 10.05. Dubnica Trenčín
12.kolo 10.05. Myjava Horná Nitra
12.kolo 10.05. Beluša Považská Bystrica
13.kolo 17.05. Beluša Trenčianske Teplice
13.kolo 17.05. Považská Bystrica Myjava
13.kolo 17.05. Horná Nitra Dubnica
13.kolo 17.05. Trenčín Topoľčany
13.kolo 17.05. Bojná Bánovce nad Bebravou
14.kolo 24.05. Trenčianske Teplice Bojná
14.kolo 24.05. Bánovce nad Bebravou Trenčín
14.kolo 24.05. Topoľčany Horná Nitra
14.kolo 24.05. Dubnica Považská Bystrica
14.kolo 24.05. Myjava Beluša
15.kolo 31.05 Myjava Trenčianske Teplice
15.kolo 31.05 Beluša Dubnica
15.kolo 31.05 Považská Bystrica Topoľčany
15.kolo 31.05 Horná Nitra Bánovce nad Bebravou
15.kolo 31.05 Trenčín Bojná
07.06 stretnutia o víťaza Regionálnej ligy -  víťazi skupín
14.06 stretnutia o víťaza Regionálnej ligy -  víťazi skupín

Regionálna liga žiačok skupina A

 

1

Šaľa

2

Senica-Kopčany

3

Spartak Trnava

4

FC Nitra

5

FC Čaka

6

Nové Zámky

7

Bodíky

8

Levice
Vylosovanie jeseň
1. kolo 31.8 Šaľa Levice
1. kolo 31.8 Senica Bodíky
1. kolo 31.8 Trnava Nové Zámky
1. kolo 31.8 Nitra Čaka
2. kolo 7.9. Levice Čaka
2. kolo 7.9. Nové Zámky Nitra
2. kolo 7.9. Bodíky Trnava
2. kolo 7.9. Šaľa Senica
3. kolo 14.9. Senica Levice
3. kolo 14.9. Trnava Šaľa
3. kolo 14.9. Nitra Bodíky
3. kolo 14.9. Čaka Nové Zámky
4. kolo 21.9 Levice Nové Zámky
4. kolo 21.9 Bodíky Čaka
4. kolo 21.9 Šaľa Nitra
4. kolo 21.9 Senica Trnava
5.kolo 28.9. Trnava Levice
5.kolo 28.9. Nitra Senica
5.kolo 28.9. Čaka Šaľa
5.kolo 28.9. Nové Zámky Bodíky
6.kolo 5.10. Levice Bodíky
6.kolo 5.10. Šaľa Nové Zámky
6.kolo 5.10. Senica Čaka
6.kolo 5.10. Trnava Nitra
7. kolo 12.10. Nitra Levice
7. kolo 12.10. Čaka Trnava
7. kolo 12.10. Nové Zámky Senica
7. kolo 12.10. Bodíky Šaľa

Jar 2015

13.kolo 19.04. Bodíky Levice
13.kolo 19.04. Nové Zámky Šaľa
13.kolo 19.04. Čaka Senica
13.kolo 19.04. Nitra Trnava
14.kolo 26.04. Levice Nitra
14.kolo 26.04. Trnava Čaka
14.kolo 26.04. Senica Nové Zámky
14.kolo 26.04. Šaľa Bodíky
8. kolo 03.05. Levice Šaľa
8. kolo 03.05. Bodíky Senica
8. kolo 03.05. Nové Zámky Trnava
8. kolo 03.05. Čaka Nitra
9. kolo 10.05. Levice Čaka
9. kolo 10.05. Nitra Nové Zámky
9. kolo 10.05. Trnava Bodíky
9. kolo 10.05. Senica Šaľa
10.kolo 17.05 Levice Senica
10.kolo 17.05 Šaľa Trnava
10.kolo 17.05 Bodíky Nitra
10.kolo 17.05 Nové Zámky Čaka
11.kolo 24.05 Nové Zámky Levice
11.kolo 24.05 Čaka Bodíky
11.kolo 24.05 Nitra Šaľa
11.kolo 24.05 Trnava Senica
12.kolo 31.05. Levice Trnava
12.kolo 31.05. Senica Nitra
12.kolo 31.05. Šaľa Čaka
12.kolo 31.05. Bodíky Nové Zámky
07.06 stretnutia o víťaza Regionálnej ligy -  víťazi skupín
14.06 stretnutia o víťaza Regionálnej ligy -  víťazi skupín