Júl 182014
 
slovnaftcup kolaz

Slovnaft cup už pozná program úvodného kola, 46. ročník budú hrať aj účastníci z regionálnych súťaží po štvrtú ligu, prihlásených je takmer 180 účastníkov!
Zápasy prvého kola nového ročníka slovenskej futbalovej pohárovej súťaže s názvom Slovnaft Cup sú na programe v sobotu 26. júla, termín druhého kola Slovnaft Cupu je stanovený na utorok a stredu 12. a 13. augusta, tretie kolo sa podľa oznámenia Športovo-technickej komisie Slovenského futbalového zväzu uskutoční v dňoch 9. a 10. septembra. “Tridsaťdva mužstiev z Fortuna ligy a Doxx bet 2. ligy vstúpia do súťaže v druhom kole, sme totiž presvedčení, že zápasy so súpermi z republikových súťaží zatraktívnia Slovnaft cup v našom regióne a takáto konfrontácia pomôže určite propagácii futbalu,” uviedol na margo nového systému pohára predseda Západoslovenského futbalového zväzu Ladislav Gádoši.
V jesennej časti sezóny 2014/2015 by sa mali stretnutia domácej pohárovej súťaže hrať ešte v dňoch 14.-15. októbra a 11.-12. novembra. Obhajcom prvenstva sú futbalisti MFK Košice, ktorí v prvomájovom finále na trávniku v Myjave zdolali ŠK Slovan Bratislava 2:1.
Program 1. kola Slovnaft cupu:
Chocholná-Velčice – Beluša
Veľké Lovce – Palárikovo
Častkovce ˗ Trenčianske Stankovce
Kanianka ˗ Horná Nitra
Dvory nad Žitavou ˗ Šurany
Galanta ˗ Gabčíkovo
Trenčianske Teplice ˗ Bánovce nad Bebravou
Nová Dubnica ˗ Borčice
Kolárovo ˗ Komárno
Močenok – Neded
Domaniža – Púchov
Tvrdošovce ˗ ČFK Nitra
Štúrovo ˗ Nové Zámky
Želiezovce ˗ Veľké Ludince
Boleráz ˗ Holíč
Modranka ˗ Piešťany
Vlčany ˗ Veľký Meder
Jaslovské Bohunice ˗ Vrbové
Kalná nad Hronom ˗ Levice
Čeladice ˗ Horné Obdokovce
Partizánske ˗ Šimonovany