Júl 182014
 
kolaz

Lopty Dynamax sú v Dome futbalu, víťazí súťaží dospelých a mládeže na západnom Slovensku si ich budú postupne preberať. Spoločnosť EURO-VAT venuje lopty v hodnote 75 000 €, pre futbal ju získal Západoslovenský futbalový zväz.
Lopty pre kluby na západnom Slovensku priviezli do Domu futbalu v Nitre v utorok 15. júla, ich distribúcia víťazom súťaží je otázkou pár dní. “Sme radi, že projekt, ktorý nemá na Slovensku obdobu, nadobudol reálne kontúry. Lopty sú vítanou motiváciou pre futbalové družstvá a som presvedčený, že naša spolupráca so spoločnosťou EURO-VAT vyústi aj do ďalších projektov,” uviedol predseda Západoslovenského futbalového zväzu Ladislav Gádoši pri preberaní lôpt.
EURO-VAT pripravil lopty v hodnote 75 000 €, po pätnásť lôpt čaká na každého víťaza tej-ktorej mládežníckej aj seniorskej súťaže v súťažnom ročníku 2013/14. Kvalitu lôpt značky DYNAMAX ocenili aj predstavitelia Slovenského futbalového zväzu, prezident Ján Kováčik sa tiež potešil z príchodu nového partnera. “Vnímam pozitívne, že sme v regióne dokázali nájsť silného partnera, spolupráca so spoločnosťou EURO-VAT, s.r.o. sľubuje do budúcnosti viac rozmerov,” povedal Ján Kováčik ešte pred podpisom kontraktu.
“Lopty si budú od nás postupne preberať jednotlivé oblastné futbalové zväzy, ktoré následne odovzdajú lopty víťazom svojich súťaží,” uviedol na margo distrubúcie lôpt do klubov v najväčšom regionálnom zväze vedúci sekretár ZsFZ Ivan Hádek.

EURO-VAT, spol. s.r.o. je výrobno-obchodná spoločnosť, ktorá začala pôsobiť pred dvadsiatimi rokmi. V portfóliu spoločnosti je veľkoobchod, maloobchod, zákazková výroba na kľúč. Dnes pôsobí nielen na domácom trhu, ale vďaka zavedeniu systému riadenia kvality podľa normy EN ISO 9001:2008 zaujala svoje miesto v obchodnej a výrobnej sfére na maďarskom, rakúskom, nemeckom, rumunskom, chorvátskom, poľskom, albánskom a českom trhu.
Poslaním EURO-VAT-u je prinášať na trh produkty a služby vysokej kvality, ktoré si vždy získajú dôveru zákazníkov v celom rozsahu produktového portfólia. Z dôvodu veľkej výrobnej kapacity, ktorou EURO-VAT disponuje, je firma dlhodobým obchodným partnerom pre veľké spoločnosti ako sú Shell, Tesco, Slovnaft, Castrol… atď.
Cieľom spoločnosti je sústrediť činnosť aj na rozširovanie sortimentu v podobe povinnej, doporučenej a doplnkovej výbavy pre motoristov. Produkty na údržbu, starostlivosť a čistotu osobných a nákladných automobilov ponúkame v podobe kvalitných autodoplnkov od renomovaného nemeckého partnera. EURO-VAT je výhradným dovozcom špičkovej talianskej autokozmetiky značky ATAS.
V roku 2011 spoločnosť rozšírila svoje portfólio produktov, ktoré zahŕňa kvalitné motorové oleje a technické kvapaliny DYNAMAX, aj o novinky z produktovej rady grilovacieho sortimentu pod vlastnou značkou DRACO. V roku 2012 spoločnosť EURO-VAT uviedla na trh autobatérie DYNAMAX ENERGY, ktoré svojou vysokou kvalitou a optimálnymi parametrami zaručujú bezpečnosť používania a spoľahlivosť v prevádzke automobilov.
Aktuálne značka DYNAMAX rozšírila svoj sortiment aj o chemické látky na čistenie vnútorných častí motora a palivového systému, ako aj o radu špičkovej autokozmetiky DYNAMAX, ktorá na jar 2014 vstupuje na trh a získava mimoriadne dobrý ohlas.