Nov 112012

nohy

Na oficiálnu bodku za jesennou časťou v Majstrovstvách regiónu Západ si zrejme ešte budeme musieť počkať, za zeleným stolom sa totiž bude dohrávať stretnutie Topoľníky – Komárno.
Zaujímavé stretnutie v Topoľníkoch bolo spočiatku bohaté na góly. Do vedenia išli domáci z penalty, súper ale vyrovnal z priameho kopu parádnym gólom do vinka, Topoľníky však ešte v prvom polčase naklonili misky váh na svoju stranu vďaka dvom utešeným strelám. Po obrátke najskôr hostia nevyužili veľkú príležitosť na návrat do zápasu a celkom nečakaný zvrat prišiel v 56. min., kedy dal tréner hostí Miloš Lintner svojim zverencom pokyn na odchod z hracej plochy. “K stretnutiu aj okolnostiam predčasného odchodu mužstva hostí z hracej plochy sa vyjadrím vo svojej správe, žiadne informácie vám skôr povedať nemôžem,” uviedol po stretnutí jeho delegát Alexander Schmidt. Mužstvo Komárna dostalo limit troch minút na návrat na ihrisko, už sa tak ale nestalo, zápas sa tak bude dohrávať za zeleným stolom, kde bude orieškom pre Športovo-technicku komisiu.
A tu sú aj zvyšné výsledky 15. kola Majstrovstiev regiónu Západ: Bánovce – Považská Bystrica 0:0, Beluša – Šúrovce 1:1, Neded – Gabčíkovo 1:2, Palárikovo – Jaslovské Bohunice 2:0, Lednické Rovne – Veľké Ludince 0:0, Galanta – Nová Ves 7:0, Skalica – Domaniža 3:1.