Máj 272013
 
20130523 Telekom ilustračný (SFZ)

Byť členom Slovenského futbalového zväzu prináša výhodné dátové a hlasové paušály pre užívateľov a spätný bonus pre jednotlivé zväzy a kluby.
Projekt ISSF a s tým súvisiace aktivity, ako i snaha SFZ pomôcť členom futbalovej rodiny začína prinášať aj prvé výsledky v oblasti marketingu a benefitov pre “zákazníkov”. Denno denne sa na zväz obracajú viacerí členovia futbalového hnutia, ktorí potrebujú pomôcť. SFZ preto hľadá spôsoby, ako uľahčiť nielen prácu, ale i bežný život svojim členom. Prvou lastovičkou, ktorá priamo súvisí s Informačným systémom slovenského futbalu je okrem verejnej matriky, elektronických zápisov o stretnutí, mesačnej zbernej fakturácie i aktuálna spolupráca so spoločnosťou Slovak Telekom. “Snažíme sa nájsť pridanú hodnotu, ktorá by mala zefektívniť fungovanie celého slovenského futbalu a v spojitosti s projektom ISSF, ktorý naberá reálne kontúry a vyššiu rýchlosť, chceli by sme, aby do 1.7. boli členovia dovybavení telekomunikačnými prostriedkami – notebookmi s pripojením na internet, samotným pripojením na internet, aby sa mohli pripojiť k informačnému systému,” povedal vedúci úseku IT SFZ Ján Letko.
Smutnou súčasťou futbalového života je fakt, že v niektorých oblastiach Slovenska je finančná situácia natoľko zlá, že to, čo sa niekde považuje za bežný štandard (počítač s pripojením na internet), je nedostupné. “Po viac ako ročných rokovaniach sme našli partnera, ktorý bol ochotný ísť s nami do takejto spolupráce a pripraviť naozaj akciové, cenovo veľmi výhodné modely a nastaviť kombinácie vhodné pre bežný život, ktoré sa zídu nielen na futbal, ale aj na iné potreby,” povedal Ján Letko k partnerstvu so Slovak telekom. Akcia je smerovaná k tomu, aby sa futbalová rodina dostala lacnejšie k produktom, ktoré potrebuje využívať. “Podarilo sa nám naviac pridať k pôvodným možnostiam aj inú formu dotácie. Každý kúpou týchto Telekom produktov vie pomôcť malou sumou svojmu klubu alebo zväzu, podľa toho, kde momentálne patrí, akú činnosť vykonáva. Na druhej strane je možnosť získať aj zvýhodnený Happy paušál na volania a v základných formách paušálov si ľudia medzi sebou volajú zdarma,” doplnil Letko.
Ponuka je platná pre všetkých členov futbalovej rodiny – hráčov, kluby, trénerov, delegátov, zväzy. “Ponuka je určená pre všetkých. Každý má inú právnu formu, tak sú tomu prispôsobené podmienky, ale po ekonomickej stránke veľmi podobné,” otvoril tému podmienok vedúci projektu ISSF Ján Letko. “Snažíme sa všetkým pomôcť, ako sa dá,” zdôraznil hlavný cieľ spolupráce. Aktuálnu ponuku nájdete na stránke www.futbalsfz.sk/telekom